FUAT KOZLUKLU GİTMEMELİYDİ..!

Fuat Kozluklu'nun İşine Son Verildi

Fuat Kozluklu'nun İşine Son Verildi Fuat Kozluklu, atv Haber'deki son bültenini dün sundu. Dün akşam gerçekleştirilen toplantı sonrasında Kozluklu'nun işine son verildi. Devamı İçin Tıklayınız...
27/05/2009 - 02:22

"BU İŞTE BENİM SUÇUM YOK"

ATV haberde depremin ayak sesleri bir süredir duyuluyordu. Mehmet Barlas'tan devraldığında zaten düşük olan reytingler Kozluklu'nun anchormanlik yaptığı bir sene boyunca hızla düşmeye devam etti. Büyük kanallar arasında sürekli en sonuncu olan ATV Haber'de kan değişikliği gündeme geldi.

ALİ KIRCA GELECEK İDDİASI

Gazeteciler.com, geçtiğimiz hafta Show Haber'den parasını alamayan Ali Kırca ve ekibinin rahatsızlığını gündeme taşımış, Kırca'nın eski kanalıyla flörte başladığını duyurmuştu. Bir süredir konuyu kendi aralarında tartışan ATV yöneticileri, Ali Kırca'nın Show Haber'deki rahatsızlığının gündeme gelmesiyle kolları sıvadı. Kesin anlaşma henüz olmasa da Kırca'nın "atv'den emekli olmak isterdim" diyerek açık kapı bırakması süreci hızlandırdı.

İKİ FUAT ÇARPIŞIYORDU

Düşük reytingin yanısıra karardaki bir diğer etken de Kozluklu'nun, ATV Haber Yayın Yönetmeni Fuat Uğur ile arasındaki gerginlik. ATV Haber'in içeriğinden memnun olmayan Kozluklu, Fuat Uğur'la ters düşmüştü. Zoraki görüşmelerin dışında Kozluklu'la bir araya gelmemeye özen gösteren Fuat Uğur, Defne Samyeli ile görüşmüş ve yönetimi ikna etmeye çalışmıştı.

KOZLUKLU'YA YOL VERİLDİ

Bu görüşmelerden olumlu sinyaller alan ATV Haber Genel Yayın yönetmeni Fuat Uğur dün yönetimle yaptığı toplantı sonrasında Kozluklu'nun biletini kesti.

atv Haber'i bu akşam Şebnem Çınar Küçük sunacak. Haftasonu haberlerini de öğlen bültenini sunan Aslıgül Atasagun sunacak.

Bu sabah 'düşük reyting' gerekçe gösterilerek tebligat yapılan Kozluklu ise www.gazeteciler.com yaptığı açıklamada, "Bu işte benim suçum yok" dedi.

Düne kadar Kozluklu’nun sunduğu ATV Haber’in izlenme oranı gerçekten de çok iç açıcı değil. Mehmet Barlas'tan devraldığında düşük olan reytingler, Kozluklu'nun anchormanlik yaptığı bir sene boyunca düşüşünü sürdürdü. ATV Haber, sürekli büyük kanallar arasında en sonuncu oldu.

İşte ATV yöneticilerini kızdıran tablo:

Bu reyting oranları 25 Mayıs 2009 tarihine aittir...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !